TITAN FIGHT NIGH: TFN 8 Tomáš Bolo vs Patrik Jevický
25. októbra 2019
Výsledky / Results TFN 8, Partizánske
21. decembra 2019
Všetky články

TITAN FIGHT NIGH: TFN 8 v Partizánskom

 

Organizácia TITAN FIGHT NIGHT  sa opäť vracia do Partizánskeho, určite na ňom opäť nebudú chýbať domáce hviezdy, ako i šampión organizácie TFN a účastník Oktagon Výzva Tomáš Bolo v titulovom zápase s vyzývateľom Patrikom Jevickým z Bratislavského OFA Gymu. Ďalej česko slovenská špička akým je Denis Farkaš, ktorý si zmeria sily s Tomášom Zajacom, ktorý hlási veľký comeback do profesionálneho MMA.

Mená ako Tomáš Cigánik ( 2 násobný amatérsky šampión KSL ligy ), či Maga Zurabov ( účastník Cage Warriors ) , ktorí prídu z Írska, netreba domácim ani predstavovať. Tento krát sa stretnú so slovenskou špičkou zo Spartakus Fight Gym Trnava, Linek a Horínek, čo budeme môcť prakticky pokladať za špičkové zápasy v amatérskom MMA. Sledujte naše sociálne siete a určite budeme o nich informovať obšírnejšie.

Na štartovke nebude chýbať domáci “enfine terrible” Jano Jakubík, alias “Tasmánsky čert”, ktorý je vždy nevyspytateľný a  hlavne v domácom prostredí predvádza vynikajúce výkony. Jeho súperom bude Marek Kvasnica z LCC Trenčín a to v profesionálnom MMA na 3 x 5 min. Bude to boj o kráľa Hornej Nitry vo váhovej kategórii 66 kg.

Štartovku doplnia mená ako zápasník Tiefenbach ( 3-1-0 ) z Dunajplavba Bratislava, ktorý si zmeria sily s Patrikom Ďuríkom( 2-2-0 ), ktorému sa na TFN darí, keďže tu zaznamenal ako na TFN 5, tak i na TFN 6 víťazstvo.

V ďaľšom súboji “neprehratých” sa stretnú Martinčan Pittner ( 4-0-0 ), ktorý si vypýtal Cabaja ( 3-0-0 ). Bude to napätý a vyrovnaný súboj, kto bude víťazom sa rozhodne v klietke.

Popradčan Matucha, ktorý prekvapil na poslendom open air TFN 7 si zmeria sily s domácim 19 ročným Filipom Horváthom. Filip bude chcieť na domácej pôde vyhrať, uvidíme ako sa mu to podarí. Ďaľšie zápasy doplní domáci Adam Lehmden ( 2-2-0 finalista MAMMAL ligy ) a Ján “Janco” Gogora ( 4-4-0 finalista KSL ligy ). Domácim tahákom mal byť zápas o “žochara v klietke” Ohanka ( BJJ tréner domáceho GTG klubu ) vs Velič Tomáš alebo Velič Ján ( Oktagon Výzva ), avšak tento duel sa odkladá. Tak či tak domáci Ohanka si bude chcieť urobiť doma meno pred domácim publikom z Topoľčian a okolia.

Na TFN sa nikdy nenudíte, keďže organizátori vždy prekvapia a to nie len skvelou svetelnou a zvukovou show. Lístky v predpredaji a u našich partnerov. Tešíme sa na Vás.

Pre našich fanúšikov ponúkame tiež VIP stoly, ktoré Vám zaručia miesto VIP stolu v bezprostrednej blízkosti klietky.

Vstupenky zakúpite v sieti Predpredaj.sk.

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/titan-fight-night-tfn-8-2019-12-20/

Zdroj: titanfightnight.sk 

 

Viac info na:
– www.titanfightnight.sk
– https://www.facebook.com/Titanfn/
– https://www.instagram.com/titanfightnight/
– https://www.youtube.com/channel/UC6NkMQeADpUotx5p5pdCotg

Mediálni partneri:
– topky.sk
– sportky.sk
– feminity.sk
– fightportal.eu
– netky.sk