ROZHOVOR S DENISOM FARKAŠOM
18. októbra 2017
Všetky články

TITAN FIGHT NIGHT 2017


Okolo partizánskeho ringu to hustne, prípravy na Titan Fight Night sú v plnom prúde.

 

Bude to pecka! Partizánsky ring sa pripravuje na Titan Fight Night 2017.

Laná v ringu sa naťahujú, štartovná listina sa zapĺňa a okolo športovej haly v Partizánskom je každým dňom teplejšie. Letných horúčav sa to však netýka, odpoveďou sú tri písmená – TFN.

 

Tí najtvrdší bojovníci, vzrušujúce súboje, poriadne hustá atmosféra, … to je v skratke galavečer bojových umení Titan Fight Night. 18. novembra to bude už jeho 4. ročník pod názvom TFN vol.3 a o tom, že podujatie je na Hornej Nitre mimoriadne obľúbené, niet najmenších pochýb. Napokon, dosvedčí to aj zaplnená sála z minulého roka. „Myslím, že ľudia v Partizánskom a okolí boli a aj sú stále viac hladní po bojových športoch, preto som sa rozhodol galavečer priniesť práve sem. Mojím cieľom je na jednej strane spájať, propagovať tieto športy a na druhej tiež priniesť zábavu a nový typ kultúry, pretože ja to pokladám aj za spoločenskú udalosť, nielen “bohapustú bitku,” vysvetlil hlavný organizátor Marek Herda.
Situáciu okolo bojových športov v tejto oblasti veľmi dobre pozná „Partizánske je pre túto akciu výbornou spádovou oblasťou, veď všade naokolo je nejaký klub. Napríklad Topoľčany sú zamerané viac na box, no majú aj úspešný klub v jiu jitsu, Bánovce nad Bebravou majú výborných zápasníkov MMA okolo Ondreja Duckého a sú známe aj zápasením, Prievidza je zameraná na kickbox, thajský box a zápasenie, či už je to Idrányiho škola alebo fighteri z North Gymu Prievidza, no dopredu sa derie aj MMA, kde majú veľmi slušné podmienky. A čo sa týka Partizánskeho – to bolo baštou boxerov a zápasníkov, no aj tu sa už tvorí nová generácia fighterov, či už MMA, K1, boxu, thajského boxu…“
Pri tvorení štartovej listiny tak organizátori majú z čoho vyberať. Titan Night Fight chce dať priestor najmä bojovníkom z domáceho klubu, prípadne z okolitých okresov, aby si takto porovnali svoje sily s borcami z okolitých miest a tiež zo zahraničia. Organizátori by chceli pritiahnuť napríklad Rolanda Čambala, ktorý je v Partizánskom na TNF veľmi obľúbený a v štádiu riešenia je aj slovensko – ruský zápas. „V prvom rade, chcem vyrovnané súboje, plné napätia a zvratov, tak ako tomu bolo po iné roky,“ priblížil Marek Herda.
Amatérski aj profesionálni bojovníci ponúknu divákom naozaj zaujímavú porciu zápasov, v ringu sa bude boxovať a bojovať v štýloch K1, Muai Thai a chýbať samozrejme nemôže ani najtvrdší štýl MMA, kde sa miešajú všetky štýly a kategórie. No a napokon, zaujímavý najmä pre pánsku časť publika, bude určite aj ženský zápas. „Zatiaľ je to akcia pre divákov, pretože sa nebojuje o opasok, no pripravujeme aj to. V prvom rade sa bojuje o prestíž, samozrejme každý chce byť najlepší a postupovať v rebríčkoch čoraz vyššie a takisto sa budeme snažiť Titan Fight Night 2017 tento galavečer povýšiť znova na vyšší stupeň a byť dostatočne konkurencieschopný a priniesť divákom perfektnú show.”
Okrem samotných zápasov sa diváci môžu tešiť aj na sprievodný program. O ten sa okrem hudobného bonbónika postará aj moderátor, bez ktorého by galavečer jednoducho nemal tú správnu príchuť. Meno je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva, no už teraz je jasné, že to bude skúsený spíker, ktorý vyburcuje atmosféru na maximum. K perfektnému zážitku prispeje aj špičková zvukovo-svetelná show a čerešničkou bude nepochybne fantastické obecenstvo – títo diváci už neraz potvrdili, že sú jednoducho perfektní a tiež trošku divokí. „V Partizánskom je vždy vyburcovaná atmosféra a pokladám ju určite za jednu z najlepších na Slovensku, keďže som navštívil veľké množstvo galavečerov a viem to porovnávať,“ usmieva sa Marek Herda.
Ak si aj vy chcete na vlastné oči vychutnať noc titánov, poznačte si dátum 18. november, čas 19.30 a sledujte oficiálnu stránku Titan Night Fight: http://titanfightnight.sk/, prípadne udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/Titanfn, kde budú postupne nabiehať všetky informácie. Takisto je možné Titan Fight Night “nasledovať” na instagrame pod @titanfightnight.sk ako i na Youtube.
Stiahnuť tlačovú správu