ROZHOVOR S JÁNOM HUDÁKOM
25. marca 2018
TITAN FIGHT NIGHT, TFN 6, Dubnica nad Váhom
1. apríla 2019
Všetky články

TITAN FIGHT NIGHT 4 – SNINA 2018

Prichádza už štvrté podujatie galavečera bojových športov TITAN FIGHT NIGHT v Snine

Priaznivci bojových športov sa majú načo tešiť. Po troch úspešných podujatiach Titan Fight Night ktoré sa uskutočnili v Partizánskom, sa tento úspešný galavečer presunie na východné Slovensko konkrétne do mesta Snina, kde sa v miestnej športovej hale predstavia borci z celého Slovenska.

 

Všetko sa to udeje 14.4.2018. Moderátorom večera bude, pre priaznivcov TFN, už známa osoba, ktorá moderovala predchádzajúcu edíciu a to Peter Obert.

 

Po športovej stránke sa máme istotne na čo tešiť. Ako je známe galavečer TFN sa neorientuje len na jeden druh bojových športov. Preto môžeme znova očakávať, že si na svoje prídu priaznivci všetkých druhov bojových športov ako sú: MMA, K1, Thajský Box či Box. Predstaviť by sa nám mali borci z popredných gymov na Slovensku. V krátkosti si ich predstavme:

Gladiators Team

LCC  Trenčín

Top Team Košice

MMA team Slovakia Michalovce

Still Storm Bardejov

Spartacus Fight Gym a

Bratislavká Octagon Fighting Academy – kde sa očakáva, že svojich zverencov príde do rohu podporiť aj samotný head coach OFI Ilja ŠKONDRIC.

Okrem spomínaného Ilju Škondriča sa rovnako očakáva aj príchod šampióna BELLATORU a head coacha Spartakus fight gymu Attilu Végha.

 

 

Okrem mužských zápasníkov sa vraj môžeme dokonca tešiť aj na ženský zápas, čo bude určite veľkým lákadlom pre priaznivcov. Podľa informácií redakcie, môžeme vo veľmi blízkej dobe očakávať ohlásenie prvých zápasov a tešiť sa, čo nám štvrtý diel TFN prinesie. Mimo bojových športov sa môžu diváci tešiť na impozantnú svetelnú a zvukovú show ako sa na správny galavečer patrí. Mediálnu podporu bude mať štvrtý diel v podobe zakladateľov relácie InsideFight a portálov svetmma.sk a FightPortal.EU  

No a neunikli nám ani informácie, že organizátori TFN sú v  spolupráci s kýmkoľvek otvorení, preto ak máte záujem podporiť nejakou formou tento úžasný večer, kontaktujte ich na kontakt@titanfightnight.sk

Určite sledujte aj naďalej dianie okolo TFN 4. Ak nechcete, aby vám niečo ušlo sledujte a odoberajte ich fb stránky (https://www.facebook.com/Titanfn/) . Čerstvé informácie sa taktiež objavujú na Instagrame prípadne o predaji lístkov  a o mnohom inom sa dozviete na domovskej stránke TFN .

Veríme, že TFN 4 nadviaže na svoje predchádzajúce podujatia a po úspešnom konci 4 dielu sa môžeme tešiť na pokračovanie s číslovkou 5.

 

 

 

 

Ak si aj vy chcete na vlastné oči vychutnať noc titánov, poznačte si dátum 14.apríl 2018, čas 19:30 a sledujte oficiálnu stránku Titan Night Fight: http://titanfightnight.sk/, prípadne udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/Titanfn, kde budú postupne nabiehať všetky informácie. Takisto je možné Titan Fight Night “nasledovať” na instagrame pod @titanfightnight.sk ako i na Youtube.
Video - TFN 2017 - Best OFF TFN 4 - SNINA Teaser TFN 4 - SNINA Teaser

 


Zdroj: Fightportal.eu
Autor rozhovoru: Cruela de Wille
Rozhovor absolvoval: